FB Yandex İndir! Fenerbahçe Arama Motoru Cep Telefonu ve PC için Hızlı Yükle

Fenerbahçe taraftarları için özel olarak tasarlanan arama sayfası ve FB-Yandex.Browser internet tarayıcısı, taraftarların masaüstü ve dizüstü bilgisayarlarından Fenerbahçe ile ilgili güncel bilgilere en kısa yoldan ulaşmasını sağlıyor.

 

Fenerbahçe Yandex İndir

 

FB-Yandex.Browser ve Yandeks.Browser için sayfamızın devamında verdiğimiz linklere tıklayarak indirme işlemini yapabilir takımınıza kazandırabilirsiniz.

2012 yılından bu yana Türkiye’nin üç büyük futbol kulübünün internet ortağı ve resmi arama motoru olan Yandex, işbirliklerinin devamı odağında sözleşme yenileme döneminde Fenerbahçe ile masaya oturdu. Gerçekleştirilen görüşmeler kapsamında Yandex ve Fenerbahçe Spor Kulübü arasındaki süregelen iş birliği yeni bir boyuta taşındı. Yeni dönemde performans tabanlı bir modelde uzlaşan taraflar, Yandex’in FenerbahçeFutbol Kulübü’nün forma sponsoru olarak göğüs reklamında yer alması noktasında da anlaşmaya vardılar.

Geçtiğimiz günlerde Fenerbahçe Spor Kulübü tarafından ön duyurusu yapılan sponsorluk anlaşmasının detayları, Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım ile Yandex Türkiye Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO’su Mehmet Ali Yalçındağ’ın ev sahipliğinde, Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı’ndaki 1907 Tribünü’nde gerçekleştirilen imza töreniyle birlikte açıklandı.

Taraftarlar yaptıkları aramalar oranında Fenerbahçe’ye kaynak sağlayacak

FB Yandex Yükle!

Android Cep Telefonları için FB Yandex

Share

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir