iOS 10 Çıkış Tarihi ?

Apple tarafından Kullanıma sunulacak olan iOS işletim sistemi ile ilgili detaylı bilgiler gelmeye devam ediyor. Son yapılan paylaşımlarda iOS 10’un çıkış tarihinin belli olduğu belirtildi.

Apple tarafından yeni işletim sisteminin kullanıma sunulacak olması özellikle kullanıcılarında büyük bir heyecan yaşanmasına neden olurken konuyla ilgili bugün basında yer alan haberlerde iOS 10’un özellikleri ve çıkış tarihinin belirlendiği açıklandı.  iOS 10’un çıkış tarihi ile ilgili yapılan açıklamalarda yeni işletim sisteminin Temmuz ayı itibariyle Beta kullanıcılarına sunulacağı ve testlerin ardından resmi olarak güncelleme ile kullanıcılara sunulacağı belirtilirken oldukça az bir süre kalan iOS 10 için beklentiler de giderek artmış durumda.

Uyumlu cihazlar ise şöyle; iPhone 5, iPhone 5c, iPhone 5s, iPhone SE, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 6s, iPhone 6s Plus, iPad Air, iPad Air 2, iPad 1, iPad 2, iPad 3 , iPad 4, iPad mini 2, iPad mini 3, iPad mini 4, iPad Pro, 9.7 inç iPad Pro, iPod touch 5 ve iPod touch 6

Share

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir